BOSCH Część zamienna do GSR 6-25 TE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x10 MM nr. 50 Kod: 1 610 910 057

  • BOSCH Część zamienna do GSR 6-25 TE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x10 MM nr. 50 Kod: 1 610 910 057
BOSCH Część zamienna do GSR 6-25 TE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x10 MM  nr. 50 Kod: 1 610 910 057
16,85 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:50
Numer ID:52458
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GSR 6-25 TE

Łożysko Ø8xØ12x10 mm to kluczowy element konstrukcyjny, zapewniający płynną i niezawodną pracę urządzenia. Zaprojektowane z myślą o precyzyjnym dopasowaniu do modelu GSR 6-25 TE, łożysko to gwarantuje optymalną wydajność i długą żywotność narzędzia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, łożysko charakteryzuje się doskonałą odpornością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Łożysko dedykowane do modelu GSR 6-25 TE
  • Kod części: 1 610 910 057

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w niezawodność i długotrwałe działanie swojego narzędzia. Produkty Bosch są starannie testowane pod kątem jakości i wydajności, co zapewnia ich doskonałe dopasowanie i funkcjonalność. Oryginalne części zamienne gwarantują, że Twoje urządzenie będzie działało z pełną efektywnością, minimalizując ryzyko awarii i kosztów związanych z naprawami. Postaw na sprawdzoną jakość i zaufaj marce Bosch, liderowi w dziedzinie technologii i innowacji.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel