Serwis Makita

Zdalny serwis Makita to mobilne usługi naprawcze dedykowane wszystkim użytkownikom oryginalnych elektronarzędzi tej popularnej japońskiej marki. Korzystając z naszej oferty, możesz zlecić zdalną naprawę sprzętu, który uległ uszkodzeniu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na poszukiwanie stacjonarnego serwisu, który podejmie się naprawy potrzebnego Ci narzędzia i zyskasz gwarancję, że naprawa zostanie zrealizowana w profesjonalny sposób.

 

Serwis MAKITA naprawi Twoje elektronarzędzia z całej Polski

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się całą resztą. Po ustaleniu dogodnego terminu odwiedzi Ci kurier, który odbierze paczkę z uszkodzonym elektronarzędziem. Po otrzymaniu paczki zaledwie w ciągu kilku dni zajmiemy się oceną uszkodzeń. Po wykonaniu niezbędnych prac remontowych sprawne urządzenie odeślemy kurierem pod wskazany przez Ciebie adres. Oferujemy konkurencyjne ceny usług serwisowych. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i możliwość zakupu dobrej jakości części zamiennych, zarówno części oryginalnych Makita, jak i wysokiej klasy zamienników.

 

Specmajster - profesjonalny serwis MAKITA

 

Nasz zdalny serwis elektronarzędzi i prowadzony przez nas sklep internetowy serwis.specmajster.pl to doskonałe miejsce do zakupu różnorodnych akcesoriów potrzebnych do naprawy wielu kategorii elektronarzędzi znanych marek. Znajdziesz w tym miejscu części zamienne do narzędzi Makita, Bosch, DeWalt, Black&Decker, Celma i wielu innych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do prywatnych użytkowników elektronarzędzi, które uległy uszkodzeniu, ale nie można naprawić ich w ramach gwarancji. Oferta sklepu powinna zainteresować również profesjonalnych serwisantów, którzy potrzebują oryginalnych części zamiennych do wiertarek, pilarek czy szlifierek.

 

Skorzystaj z usług świadczonych przez zdalny serwis Makita i prześlij nam uszkodzone elektronarzędzia do naprawy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji napraw. Dzięki naszemu pośrednictwu nie musisz wychodzić nawet z domu. Pamiętaj, że każde elektronarzędzie można naprawić, co pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 

 

 serwis makita

 Wypełnij zgłoszenie naprawy

Polecane

pixel