Serwis Metabo

Korzystając z oferty przygotowanej przez serwis Metabo, możesz zlecić zdalną naprawę wiertarki, szlifierki lub dowolnie innego elektronarzędzia tej niemieckiej marki. Internetowy serwis.specmajster.pl to także miejsce, w którym zamówisz najlepszej jakości części zamienne do oryginalnego sprzętu Metabo i elektronarzędzi wielu innych popularnych na polskim rynku marek.

 

Serwis Metabo - naprawa elektronarzędzia na terenie Polski

 

Zajmujemy się świadczeniem zdalnych usług serwisowych. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, umówić się na odbiór uszkodzonego narzędzia przez kuriera i poczekać na zwrotną dostawę już naprawionego sprzętu. Po otrzymaniu przesyłki z uszkodzonym narzędziem specjalista określi rodzaj usterki i wykona naprawę z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów lub wysokiej klasy zamienników. Naprawiamy praktycznie wszystkie rodzaje elektronarzędzi Metabo. Jeśli masz dodatkowe pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.

 

Specmajster - profesjonalny serwis Metabo

 

Realizujemy kompleksowe usługi związane z naprawami elektronarzędzi i sprzedażą dedykowanych im, oryginalnych części zamiennych znanych na polskim rynku producentów. Mamy podzespoły techniczne od takich firm jak niemieckie Metabo. Nasze usługi dedykujemy użytkownikom prywatnym, przedsiębiorcom i serwisantom poszukującym niedrogich, dobrej jakości podzespołów czy drobnych akcesoriów technicznych dopasowanych do wybranych modeli elektronarzędzi.Wybierając ofertę przygotowaną przez zdalny serwis Metabo, by zlecić naprawę uszkodzonego narzędzia, nie musisz wychodzić nawet z domu. Skorzystaj z naszych usług i przekaż nam uszkodzony sprzęt do naprawy. Oczywiście możesz również zamówić nowe części i jeśli potrafisz, taką naprawę wykonać we własnym zakresie. Sprawdź nas! Naprawdę warto. Pamiętaj, że uszkodzone elektronarzędzie, które nie podlega ochronie gwarancyjnej, nie musi być sprzętem skazanym na złomowanie.

 

 

 serwis Metabo

 Wypełnij zgłoszenie naprawy

Polecane

pixel