BOSCH Część zamienna do AQUATAK 100- Lanca Nr. 2/6 Kod: F 016 F02 930 (F 16 F03 149)

  • BOSCH Część zamienna do AQUATAK 100- Lanca Nr. 2/6 Kod: F 016 F02 930 (F 16 F03 149)
BOSCH Część zamienna do AQUATAK 100- Lanca Nr. 2/6 Kod: F 016 F02 930 (F 16 F03 149)
233,16 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:2/6
Numer ID:134927
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do Bosch AQUATAK 100 - Lanca Nr. 2/6

Oferowana lanca to wysokiej jakości część zamienna przeznaczona do myjek ciśnieniowych Bosch AQUATAK 100. Zapewnia precyzyjne i efektywne czyszczenie dzięki zoptymalizowanej konstrukcji, która umożliwia łatwe i szybkie usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt Bosch to gwarancja pełnej kompatybilności z urządzeniami marki Bosch, co zapewnia długotrwałe i niezawodne działanie.
  • Przeznaczenie: Myjki ciśnieniowe Bosch AQUATAK 100
  • Kod części: F 016 F02 930 (F 16 F03 149)

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość i niezawodność. Produkty Bosch są starannie testowane i spełniają najwyższe standardy, co gwarantuje ich trwałość oraz optymalne działanie urządzeń. Oryginalne części zapewniają również bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc Twoje urządzenie przed uszkodzeniami i przedłużając jego żywotność.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel