BOSCH Część zamienna do GBR 15 CA - SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr. 19 Kod: 1 604 611 031

  • BOSCH Część zamienna do GBR 15 CA - SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr. 19 Kod: 1 604 611 031
 BOSCH Część zamienna do GBR 15 CA - SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr. 19 Kod: 1 604 611 031
14,38 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:19
Numer ID:146162
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GBR 15 CA

Sprężyna dociskowa nr 19 to kluczowy element w konstrukcji urządzenia BOSCH GBR 15 CA, zapewniający optymalne działanie i trwałość sprzętu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje niezawodność i długowieczność, niezbędną w profesjonalnym użytkowaniu. Jest to część, która odpowiada za precyzyjne działanie mechanizmu dociskowego, co jest kluczowe dla efektywności pracy narzędzia.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Element konstrukcyjny mechanizmu dociskowego w szlifierkach BOSCH GBR 15 CA
  • Kod części: 1 604 611 031

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość i niezawodność. Każdy element jest precyzyjnie dopasowany do specyfikacji urządzenia, co zapewnia jego optymalne działanie. Oryginalne części to także gwarancja trwałości i bezpieczeństwa użytkowania, co jest niezwykle istotne w profesjonalnych zastosowaniach. Bosch to marka zaufania, której produkty są synonimem innowacyjności i najwyższych standardów jakości.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel