BOSCH Część zamienna do GBR 15 CAG - Wkręt Soczewkowy Torx 4x12 nr. 55 Kod: 2 603 490 021

  • BOSCH Część zamienna do GBR 15 CAG - Wkręt Soczewkowy Torx 4x12 nr. 55 Kod: 2 603 490 021
 BOSCH Część zamienna do GBR 15 CAG - Wkręt Soczewkowy Torx 4x12 nr. 55 Kod: 2 603 490 021
6,94 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:55
Numer ID:146252
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GBR 15 CAG

Wkręt Soczewkowy Torx 4x12 nr. 55 to wysokiej jakości część zamienna zaprojektowana specjalnie dla urządzeń BOSCH. Ten precyzyjnie wykonany element gwarantuje nie tylko doskonałe dopasowanie, ale także niezawodność w długotrwałym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji, wkręt ten zapewnia solidne mocowanie i stabilność, co jest kluczowe dla optymalnego działania Twojego sprzętu.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności z urządzeniami marki
  • Przeznaczenie: Używany w modelu GBR 15 CAG
  • Kod części: 2 603 490 021

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość i niezawodność. Każdy element jest starannie testowany, aby spełniać najwyższe standardy wydajności i trwałości. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenia będą działać z maksymalną efektywnością, co przekłada się na ich dłuższą żywotność i mniejsze ryzyko awarii. Bosch to synonim innowacyjności i niezawodności, dlatego warto zaufać marce, która od lat cieszy się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel