BOSCH Część zamienna do GSS 230 AVE-Dźwignia nr.56 Kod: 2 601 901 020

  • BOSCH Część zamienna do GSS 230 AVE-Dźwignia nr.56 Kod: 2 601 901 020
BOSCH Część zamienna do GSS 230 AVE-Dźwignia nr.56 Kod: 2 601 901 020
37,18 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:56
Numer ID:166177
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GSS 230 AVE - Dźwignia nr 56

Dźwignia nr 56 to wysokiej jakości część zamienna dedykowana do szlifierki oscylacyjnej BOSCH GSS 230 AVE. Zaprojektowana z myślą o precyzyjnym dopasowaniu i niezawodnym działaniu, dźwignia ta zapewnia optymalne funkcjonowanie urządzenia, przywracając jego pełną sprawność.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności z urządzeniem
  • Przeznaczenie: Szlifierka oscylacyjna BOSCH GSS 230 AVE
  • Kod części: 2 601 901 020

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybór oryginalnych części zamiennych BOSCH to inwestycja w trwałość i niezawodność urządzeń. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, części te zapewniają długotrwałe i efektywne działanie. Stawiając na oryginalne komponenty, unikasz problemów związanych z niekompatybilnością i niską jakością zamienników, co przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność pracy Twojego sprzętu.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel