Bosch Część zamienna do GHP 5-13 C-Śruba nr.163 Kod: F 016 L72 063

  • Bosch Część zamienna do GHP 5-13 C-Śruba nr.163 Kod: F 016 L72 063
Bosch Część zamienna do GHP 5-13 C-Śruba nr.163 Kod: F 016 L72 063
W promocji
30
11,89 zł
8,32 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:163
Numer ID:172651
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do Bosch GHP 5-13 C - Śruba nr.163

Śruba nr.163 to kluczowy element zamienny dedykowany do myjki wysokociśnieniowej Bosch GHP 5-13 C. Zaprojektowana z myślą o precyzyjnym dopasowaniu i trwałości, śruba ta gwarantuje niezawodne działanie urządzenia, zapewniając optymalne parametry pracy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt Bosch to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: myjka wysokociśnieniowa Bosch GHP 5-13 C
  • Kod części: F 016 L72 063

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybór oryginalnych części zamiennych Bosch to inwestycja w jakość i niezawodność. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz zgodności z najwyższymi standardami, oryginalne komponenty Bosch zapewniają długotrwałe i bezawaryjne działanie urządzeń. Dodatkowo, korzystając z autoryzowanych części, utrzymujesz pełną gwarancję producenta, co daje pewność bezpiecznego i efektywnego użytkowania sprzętu.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel