Bosch Część zamienna do GHP 5-65-Osłona nr.23 Kod: F 016 L73 048

  • Bosch Część zamienna do GHP 5-65-Osłona nr.23 Kod: F 016 L73 048
Bosch Część zamienna do GHP 5-65-Osłona nr.23 Kod: F 016 L73 048
69,38 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:23
Numer ID:172721
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do Bosch GHP 5-65 - Osłona nr. 23

Oferujemy oryginalną część zamienną Bosch - Osłona nr. 23, dedykowaną do urządzenia wysokociśnieniowego Bosch GHP 5-65. Produkt ten zapewnia nie tylko niezawodną ochronę, ale także długotrwałą eksploatację urządzenia, zachowując jego pełną funkcjonalność i wydajność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, osłona gwarantuje optymalne dopasowanie i skuteczne działanie w każdych warunkach.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt Bosch to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Bosch GHP 5-65
  • Kod części: F 016 L73 048

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, zyskujesz pewność najwyższej jakości oraz długowieczności użytkowania. Produkty Bosch są projektowane z myślą o maksymalnej wydajności i niezawodności, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów serwisowania. Oryginalne części zapewniają także bezpieczeństwo użytkowania, co jest kluczowe dla utrzymania urządzenia w doskonałym stanie technicznym.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel