BOSCH Akumulator sztabkowy 3,6 V SD, 1,3 Ah, Li Ion (zam. 1 607 A35 0CN)
- BOSCH Akumulator sztabkowy 3,6 V SD, 1,3 Ah, Li Ion, Akumulator prosty 3,6 V z ECP (elektroniczna ochrona ogniw), <b>Do</b> GSR ProDrive
Część zamienna do BOSCH GSR 3,6 V-LI Professional
Akumulator sztabkowy BOSCH 3,6 V SD, o pojemności 1,3 Ah i technologii Li-Ion (zam. 1 607 A35 0CN) to niezawodne źródło zasilania zaprojektowane specjalnie dla elektronarzędzi BOSCH. Zapewnia długotrwałą pracę i stabilne zasilanie, co jest kluczowe dla efektywności i wydajności narzędzi bezprzewodowych. Idealnie pasuje do modelu GSR 3,6 V-LI Professional, gwarantując optymalne wykorzystanie możliwości urządzenia.
Cechy produktu
- Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
- Przeznaczenie: zasilanie narzędzi bezprzewodowych BOSCH
- Kod części: 1 607 A35 0CN
Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch
Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, masz pewność, że twoje narzędzia będą funkcjonować na najwyższym poziomie, zapewniając niezawodność i długą żywotność. Oryginalne akcesoria i części zamienne są dokładnie testowane i dostosowane do konkretnych modeli urządzeń, co oznacza, że ich zastosowanie minimalizuje ryzyko awarii i zwiększa efektywność pracy. Inwestycja w oryginalne części zamienne to inwestycja w bezpieczeństwo i wydajność Twojego sprzętu.