BOSCH Część zamienna do PHO 200- Docisk nr. 35/30 Kod: 2 608 040 027

  • BOSCH Część zamienna do PHO 200- Docisk nr. 35/30 Kod: 2 608 040 027
BOSCH Część zamienna do PHO 200- Docisk  nr. 35/30 Kod: 2 608 040 027
95,02 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:35/30
Numer ID:36878
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH PHO 200 - Docisk nr. 35/30

Docisk nr. 35/30 o kodzie 2 608 040 027 to oryginalna część zamienna przeznaczona do elektronarzędzi BOSCH model PHO 200. Jest to kluczowy komponent, zapewniający odpowiednie przytrzymanie obrabianego materiału, co jest niezbędne dla precyzyjnej i bezpiecznej pracy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałą wydajność i niezawodność.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: elektronarzędzia BOSCH model PHO 200
  • Kod części: 2 608 040 027

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, masz pewność, że produkt będzie działał tak, jak przewidział to producent. Oryginalne części zapewniają maksymalną wydajność urządzenia, jego niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, stosowanie oryginalnych komponentów pozwala na utrzymanie gwarancji na urządzenie, co jest dodatkowym atutem dla każdego użytkownika narzędzi marki BOSCH.

Opiekun produktu
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel