Bosch Części zamienne do GWB 10 RE - PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=91 MM nr. 69 Kod: 3 604 445 007

  • Bosch Części zamienne do GWB 10 RE - PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=91 MM nr. 69 Kod: 3 604 445 007
Bosch Części zamienne do GWB 10 RE  - PRZEWÓD ŁĄCZĄCY L=91 MM    nr. 69  Kod: 3 604 445 007
19,33 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:69
Numer ID:39529
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do Bosch GWB 10 RE

Przewód łączący o długości 91 mm to niezbędny element w konstrukcji urządzenia Bosch GWB 10 RE, zapewniający niezawodne połączenie i optymalną wydajność. Produkt został zaprojektowany z myślą o trwałości i efektywności, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów ceniących sobie jakość i precyzję.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt Bosch to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: zapewnia niezawodne połączenie w urządzeniu Bosch GWB 10 RE
  • Kod części: 3 604 445 007

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość, niezawodność i długą żywotność swoich narzędzi. Oryginalne komponenty są precyzyjnie dopasowane do urządzeń, co minimalizuje ryzyko awarii i zapewnia optymalną wydajność. Bosch to marka, której możesz zaufać, dbając o to, aby Twoje narzędzia działały jak najlepiej przez długi czas.

Opiekun produktu
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel