BOSCH Część zamienna do GSH 16-28- SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr. 29 Kod: 1 614 614 007

  • BOSCH Część zamienna do GSH 16-28- SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr. 29 Kod: 1 614 614 007
BOSCH Część zamienna do GSH 16-28- SPRĘŻYNA DOCISKOWA    nr. 29  Kod: 1 614 614 007
37,18 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:29
Numer ID:42209
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GSH 16-28

Sprężyna dociskowa BOSCH to kluczowy element urządzenia GSH 16-28, zapewniający jego optymalne działanie. Zaprojektowana z myślą o wysokiej trwałości i niezawodności, gwarantuje długotrwałe użytkowanie narzędzia. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, sprężyna dociskowa skutecznie absorbuje wibracje, co przekłada się na lepszą wydajność i komfort pracy.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności z urządzeniem GSH 16-28
  • Przeznaczenie: Utrzymanie właściwego docisku i stabilności elementów roboczych młota wyburzeniowego
  • Kod części: 1 614 614 007

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybierając oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Bosch, jako wiodący producent narzędzi i akcesoriów, gwarantuje, że każdy element jest dokładnie testowany i spełnia najwyższe standardy jakości. Oryginalne części zamienne zapewniają długą żywotność narzędzi, minimalizują ryzyko awarii i zapewniają optymalne działanie. Wybierz sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać Twoje urządzenia w doskonałej kondycji.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel