BOSCH Część zamienna do PWS 10-125 CE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x8 MM nr. 41 Kod: 1 600 910 018

  • BOSCH Część zamienna do PWS 10-125 CE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x8 MM nr. 41 Kod: 1 600 910 018
BOSCH Część zamienna do PWS 10-125 CE- ŁOŻYSKO Ø8xØ12x8 MM nr. 41 Kod: 1 600 910 018
W promocji
30
28,50 zł
19,95 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:41
Numer ID:45733
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH PWS 10-125 CE

Łożysko Ø8xØ12x8 mm to kluczowy element konstrukcyjny zapewniający płynne i bezawaryjne działanie szlifierki kątowej BOSCH PWS 10-125 CE. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, łożysko to gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę urządzenia.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Szlifierka kątowa BOSCH PWS 10-125 CE
  • Kod części: 1 600 910 018

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Oryginalne części zamienne Bosch to synonim jakości, trwałości i niezawodności. Wybierając produkty tej marki, masz pewność, że każda część została zaprojektowana i przetestowana z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie. Bosch, jako lider w branży, nieustannie dąży do innowacji, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych komponentów. Dzięki oryginalnym częściom zamiennym Twoje urządzenia będą działały jak nowe, a Ty zyskasz spokój ducha i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel