BOSCH Część zamienna do GWS 14 - 125 CIE - ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE Z=16 nr. 41 Kod: 1 600 200 029

  • BOSCH Część zamienna do GWS 14 - 125 CIE - ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE Z=16 nr. 41 Kod: 1 600 200 029
BOSCH Część zamienna do GWS 14 - 125 CIE - ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE Z=16   nr. 41  Kod: 1 600 200 029
16,85 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:41
Numer ID:45950
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GWS 14 - 125 CIE

Łożysko ślizgowe Z=16 nr. 41 to kluczowy element zapewniający płynne i bezawaryjne działanie szlifierki kątowej BOSCH GWS 14 - 125 CIE. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, łożysko ślizgowe minimalizuje tarcie, co przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia oraz jego optymalną wydajność.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Szlifierka kątowa BOSCH GWS 14 - 125 CIE
  • Kod części: 1 600 200 029

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Decydując się na oryginalne części zamienne Bosch, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie będzie działać z maksymalną efektywnością i niezawodnością. Bosch, jako lider w branży, zapewnia najwyższą jakość materiałów i precyzję wykonania, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie i bezpieczeństwo pracy. Wybierając oryginalne komponenty, minimalizujesz ryzyko awarii oraz kosztownej naprawy, co w dłuższej perspektywie jest inwestycją w niezawodność Twojego sprzętu.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel