BOSCH Część zamienna do GWS 15 - 125 CIH - OBUDOWA PRZEKŁADNI nr. 821 Kod: 1 605 806 525

  • BOSCH Część zamienna do GWS 15 - 125 CIH - OBUDOWA PRZEKŁADNI nr. 821 Kod: 1 605 806 525
BOSCH Część zamienna do GWS 15 - 125 CIH -  OBUDOWA PRZEKŁADNI   nr. 821  Kod: 1 605 806 525
BOSCH Część zamienna do GWS 15 - 125 CIH -  OBUDOWA PRZEKŁADNI   nr. 821  Kod: 1 605 806 525
191,44 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:821
Numer ID:46465
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GWS 15 - 125 CIH

Obudowa przekładni BOSCH, numer katalogowy 821, to kluczowy element konstrukcyjny, który zapewnia optymalne działanie oraz ochronę mechanizmu przekładni w szlifierkach kątowych. Produkt został zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości i trwałości, co jest charakterystyczne dla marki BOSCH. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, obudowa gwarantuje niezawodność i długą żywotność narzędzia.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Obudowa przekładni do szlifierki kątowej GWS 15 - 125 CIH
  • Kod części: 1 605 806 525

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Wybór oryginalnych części zamiennych BOSCH to inwestycja w jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty BOSCH są poddawane rygorystycznym testom, co zapewnia ich niezawodność i długą żywotność. Dzięki oryginalnym częściom, takim jak obudowa przekładni, możesz być pewien, że Twoje narzędzie będzie działać z maksymalną wydajnością, minimalizując ryzyko awarii. Wybierając BOSCH, stawiasz na innowacyjność, precyzję wykonania oraz najwyższe standardy jakości.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel