BOSCH Część zamienna do GKE 40 BCE- SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr.22 Kod: 1 604 617 008

  • BOSCH Część zamienna do GKE 40 BCE- SPRĘŻYNA DOCISKOWA nr.22 Kod: 1 604 617 008
BOSCH Część zamienna do GKE 40 BCE- SPRĘŻYNA DOCISKOWA  nr.22 Kod: 1 604 617 008
6,94 zł
/ szt. brutto koszty wysyłki
Numer z rozkładówki:22
Numer ID:54637
Producent:BOSCH Serwis
Dodaj do porównania
Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Część zamienna do BOSCH GKE 40 BCE

Sprężyna dociskowa nr.22 to kluczowy element mechanizmu piły łańcuchowej, zapewniający odpowiednie napięcie i stabilność podczas pracy. Jest to część zamienna, która odgrywa istotną rolę w zapewnieniu płynności i precyzji cięcia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niezawodność w trudnych warunkach pracy.

Cechy produktu

  • Oryginalny produkt BOSCH to gwarancja pełnej kompatybilności
  • Przeznaczenie: Utrzymanie optymalnego napięcia i stabilności w piłach łańcuchowych
  • Kod części: 1 604 617 008

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne Bosch

Decydując się na oryginalne części zamienne Bosch, inwestujesz w jakość, niezawodność i długowieczność Twojego urządzenia. Bosch, jako lider w branży, oferuje produkty, które są precyzyjnie dopasowane do specyfikacji urządzeń, co minimalizuje ryzyko awarii i przedłuża żywotność sprzętu. Oryginalne części zamienne to również pewność, że Twoje urządzenie będzie działać zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i wydajności.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel